नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
  • कूल उम्मेदवार ४२८
  • जीत ४२
  • अग्रता
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ अग्नी प्रसाद खरेल
निर्वाचन क्षेत्र: २ देवराज घिमिरे निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ लालप्रसाद साँवा लिम्बू निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ५ के.पी शर्मा ओली निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
एकराज कार्की तिलचन पाठक
वशन्त कुमार वानिया छबिलाल चुडाल
राधाकृष्‍ण खनाल -
हिक्मत कुमार कार्की होम बहादुर थापा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ महेश बस्नेत निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ सुवास चन्द्र नेम्वाङ्ग निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
शोभा पराजुली दिपक कुमार थेबे
गणेश प्रसाद बराल राम बहादुर मगर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ वसन्तकुमार नेम्वाङ्ग निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
राज कुमार भण्डारी अइन्द्र सुन्दर नेम्वाङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ योगेशकुमार भट्टराई निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
तिल कुमार मेन्याङवो [लिम्बु] गोपाल थोप्रा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ घनश्याम खतीवडा
निर्वाचन क्षेत्र: २ ऋषिकेश पोखरेल निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ३ भानु भक्त ढकाल
निर्वाचन क्षेत्र: ४ विनोदप्रसाद ढकाल
निर्वाचन क्षेत्र: ५ -
निर्वाचन क्षेत्र: ६ लाल बाबु पंण्डित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
उमाकान्त गौतम खड्ग बहादुर वस्नेत
दान बहादुर कार्की लिला बल्लभ अधिकारी
दिलिप कुमार राई ज्ञानेन्द्र सुवेदी
जय प्रकाश चौधरी जिवन घिमीरे
सन्तोष कुमार साह -
रिता न्‍यौपाने कृष्ण बस्नेत
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ भीमप्रसाद आचार्य निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ३ भगवती चौधरी निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ४ जगदिशप्रसाद कुसियैत
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
रमेश कुमार बस्नेत विजय कुमार राई
रेवती रमण भण्‍डारी राम प्रसाद महतो
रोहित वहादुर कार्की रामदेव यादब
- अब्बास अंसारी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ बिजय सुब्बा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
किशोर चन्द्र दुलाल तेजमान कन्दङवा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ राजेन्द्रकुमार राई निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
निरन राई इन्द्र मणी पराजुली
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ शेरधन राई
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
हरि बहादुर राई खड्ग बहादुर कार्की
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ राजेन्द्रप्रसाद गौत्तम
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
भविश्वर गुरुङ्ग विदुर कुमार लिंथेप
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ मन्जुकुमारी चौधरी
निर्वाचन क्षेत्र: २ अम्वरबहादुर रायामाझी निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
कुशल वावु वस्नेत ईश्वर मणि राउत
देव राज राई जिवनाथ दाहाल
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ विशाल भट्टराई
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
पाँच कर्ण राई राम प्रसाद दंगाल
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ यज्ञराज सुनुवार
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
अम्विर बाबु गुरुङ्ग ज्ञान बहादुर खड्का
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ मानबीर राई निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
उत्तम कुमार बस्नेत बुद्धि कुमार राजभण्डारी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ उमाशंकर अरगरिया
निर्वाचन क्षेत्र: ३ जुलीकुमारी महतो (महासेठ) निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ४ रघुबीर महासेठ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- रामचन्द्र मण्डल
लखन दास तत्मा संजीव कुमार सुरज
- दिपेन्द्र कुमार ठाकुर
सन्तोष कुमार यादव हरि नारायण महतो
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ लझ्मी महतो काेइरी निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ राम परिक्षण यादव
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
शारदा देवी थापा -
- लक्ष्मी नारायण भगत
- राम दयाल मण्डल
सरोज कुमार यादव -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ राज नारायण साह
निर्वाचन क्षेत्र: ३ हरिप्रसाद उप्रेती निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- शान्ती कुमारी लामा
किशुन देब राय -
गणेश प्रसाद प्रसाई -
रामबाबु राय -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ ताराकान्त चौधरी
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
राज कुमार लेखी -
- -
जोगेन्द्र भगत -
बालकृष्ण चौधरी (थारु) -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ राम शंकर यादव निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ लिलानाथ श्रेष्ठ निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
राजेन्द्र प्रसाद चौधरी थारु -
- शत्रुधन प्रसाद सिंह
मनोज कुमार सिंह -
प्रकाश महासेठ -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ अजयकुमार गुप्‍ता
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ उध्दवप्रसाद रेग्मी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
राजकिशोर प्रसाद यादव -
मोहम्मद जैद आलम -
- -
अखिलेश्‍वर चौधरी -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ अच्युतप्रसाद मैनाली निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ ज्वालाकुमारी साह निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ४ एक‍वाल मियाँ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
त्रिलोकी प्रसाद -
बलबिर प्रसाद चौधरी -
रबिन्द्र दास श्रेष्ठ महम्मद समिर
देवनारायण थारु -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ राजकुमार गुप्ता निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ४ जालिम मियाँ मंसुरी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
विचारी प्रसाद यादव -
- हरेराम प्रसाद
अब्दुल रहिम अंसारी -
जयप्रकाश थारु -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ किरण पौडेल
निर्वाचन क्षेत्र: १० हिमेस के.सी
निर्वाचन क्षेत्र: २ मणिराम फुयाल
निर्वाचन क्षेत्र: ३ कृष्‍णबहादुर राई
निर्वाचन क्षेत्र: ४ राजन भट्टराई
निर्वाचन क्षेत्र: ५ इश्वर पोखरेल
निर्वाचन क्षेत्र: ६ सर्वेन्द्र खनाल
निर्वाचन क्षेत्र: ७ श्‍यामकुमार घिमिरे
निर्वाचन क्षेत्र: ८ शिव सुन्दरराजवैद्य
निर्वाचन क्षेत्र: ९ कृष्ण गोपाल श्रेष्ठ निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
राम प्रसाद अमगाई गणेश प्रसाद दुलाल
शिव भक्ति बलामी रामशरण आलेमगर
सानु कुमार श्रेष्‍ठ सुवर्ण श्रेष्ठ
चन्द्रमान लामा रामेश्‍वर फुयाल
तेज प्रसाद ढकाल जयराम थापा
नारायण बहादुर सिलवाल दीपक निरौला
निरेश लाल सिंह महर्जन अमन कुमार मास्के
जीवन मानन्धर प्रकाश श्रेष्ठ
राजेश शाक्य निमा घ्याम्छो तामाङ
हरि कृष्‍ण डंगोल केशव प्रसाद पोखरेल
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ नवराज सिलवाल
निर्वाचन क्षेत्र: २ प्रेमबहादुर महर्जन निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ३ अमृत खड्का
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
मधुसुदन पौडेल चेत नाथ संजेल
रामेश्वर श्रेष्ठ ज्ञानेन्द्र शाक्य
रघु नाथ महर्जन प्रेम भक्त महर्जन
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ नवराज गेलाल
निर्वाचन क्षेत्र: २ महेश बस्नेत
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
मोहन विर श्रेष्ठ नारायण सुन्दर सिन्ताकल
किरण थापामगर चन्दन कृष्‍ण श्रेष्‍ठ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ रेशमबहादुर लामा
निर्वाचन क्षेत्र: २ गोकुलप्रसाद वाँस्कोटा निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
दिल बहादुर तामाङ चन्द्र बहादुर लामा
कुमार प्रसाद खकुरेल कुमार थापा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ भुमिप्रसाद त्रिपाठी
निर्वाचन क्षेत्र: २ खेमप्रसाद लोहनी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
रमेश कुमार आचार्य गजेन्द्र प्रसाद थपलिया
राम कुमार अधिकारी -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ बद्री मैनाली
निर्वाचन क्षेत्र: २ नारायणप्रसाद खतिवडा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सुशील कुमार खड्का पूर्ण लाल श्रेष्ठ
केशव राज पाण्डे विजयसिँह लामा तामाङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सरेश नेपाल
निर्वाचन क्षेत्र: २ शेरबहादुर तामाङग
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
युद्ध विक्रम तामाङ होम नारायण श्रेष्ठ
अमान सिंह तामाङ हस्त बहादुर पण्डित (क्षेत्री)
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ छोवाङ तेन्जीन तामङ्ग
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
कुल प्रसाद भट्ट तेम्व्रेल तामाङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ कैलाशप्रसाद ढुंगेल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
शान्ति प्रसाद पौडेल मिलन कुमार घिसिङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ बालकृष्ण शिवाकोटी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
नर बहादुर श्रेष्ठ भरत वहादुर के.सी.
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ प्रदिपकुमार कटुवाल क्षेत्री (के सी)
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सुवास राज देवकोटा कुमार बहादुर कार्की
विनोद कुमार खड्का राम कुमार पौडेल
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ कमल थापा
निर्वाचन क्षेत्र: २ महेशकुमार वर्तौला निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
कमल बहादुर बिष्‍ट एका लाल श्रेष्‍ठ
बिष्णु प्रसाद ढकाल लाल बहादुर थापा मगर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सुरेन्द्रप्रसाद पाण्डे
निर्वाचन क्षेत्र: २ कृष्ण भक्त पोख्रेल
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
जगनाथ थपलीया प्रकाश खनाल शैलेस
कृष्‍ण प्रसाद सिलवाल देवी प्रसाद ज्ञवाली
कृष्ण प्रसाद भुर्तेल सरस्‍वती विष्‍ट
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ राम शरण वस्नेत
निर्वाचन क्षेत्र: २ अब्दुस सलाम मिया
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सुरेन्द्र बहादुर थापा मोहन प्रसाद भट्टराई
राजु राना बसन्त कुमार गुरुङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ एकबहादुर राना मगर
निर्वाचन क्षेत्र: २ किरण गुरुङ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
राम बहादुर गुरुङ पुर्ण बहादुर गुरुङ
श्याम राजा महत केदार सिग्देल
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ नारायणप्रसाद मरासिनी
निर्वाचन क्षेत्र: २ पद्‍माकुमारी अर्याल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सीता कुमारी सुन्दास सुधिर कुमार पौडेल
मोहन प्रसाद रेग्मी बुद्धि मान श्रेष्ठ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ पृथ्‍वी सुव्वा गुरुङ निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
जमिन्द्र मान घले कृष्‍ण प्रसाद अधिकारी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ मनबहादुर गुरुङ्ग निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ विधा भटटराई निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ३ दामोदर पौडेल वैरागी निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
खगराज अधिकारी बेद बहादुर गुरुङ्ग
भिम बहादुर कार्की मिना गुरुङ्ग
गणेश मान गुरुङ्ग राजिव पहारी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ पोल्देन छोपाङ गुरुङ्ग
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
राजन वहादुर गुरुङ -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ प्रेमप्रसाद तुलाचन
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
इन्द्र धारा डादु विष्ट चन्द्र मोहन गौचन
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ पदम गिरी निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
भक्त बहादुर कुवर मित्रलाल वस्याल
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सुर्यप्रसाद पाठक
निर्वाचन क्षेत्र: २ मन्जु शर्मा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
हिरा बहादुर खत्री नवराज पौडेल
- लक्ष्मण पुन मगर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ हरीकृष्ण श्रेष्ठ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
देवेन्द्र बहादुर कटुवाल क्षेत्री याम बहादुर गर्वुजा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ कृष्‍णप्रसाद पौडेल
निर्वाचन क्षेत्र: २ तिलबहादुर महत क्षेत्री
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
रविन्द्र अधिकारी रोशन बहादुर गाहा थापा
पदमा जि.सी लक्ष्मण वहादुर पाण्डे
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ दिपेन्द्रकुमार अधिकारी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
पुण्य प्रसाद उपाध्याय पौडेल दिपक राज शर्मा भट्ट
थान प्रसाद गैरे -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ नारायणप्रसाद आचार्य निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ ठाकुरप्रसाद गैरे निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
राजु प्रसाद श्रेष्ठ खेम बहादुर सारु
परशुराम भट्टराई ओम बहादुर घर्ती मगर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ छविलाल विश्वकर्मा निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ विष्‍णुप्रसाद पौडेल निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
निर्वाचन क्षेत्र: ५ बासु देव घिमिरे निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- दधिराम न्यौपाने
लिला गिरी भोज प्रसाद श्रेष्‍ठ
- तुलसी प्रसाद चौधरी
सुनिल कुमार गिरी विष्णु पौडेल
- भूमिश्‍वर ढकाल
राम चन्द्र यादव -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ बलराम अधिकारी निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ बृजेशकुमार गुप्‍त
निर्वाचन क्षेत्र: ३ मंगलप्रसाद गुप्‍ता
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
विण्‍णु प्रसाद पन्‍थी मधुसुदन शरण चौधरी/कुर्मी
नवराज लामिछाने धर्म बहादुर लाल श्रीवास्तव
अर्जुन कुमार के.सी. रजाउर्रहमान खां
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ टोपबहादुर रायमाझी निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
चेत नारायण आचार्य रामजी प्रसाद घिमिरे
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ प्रदिपकुमार ज्ञवाली
निर्वाचन क्षेत्र: २ गोकर्णराज विष्‍ट निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
चिन्तामणी पाण्डे फर्स राम पाण्डे
डिल्लिराज भुसाल दिनेश पन्थी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ शान्ता चौधरी
निर्वाचन क्षेत्र: २ शंकर पोख्रेल
निर्वाचन क्षेत्र: ३ कोमल वली
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
गंगाराम भट्टराई कुल बहादुर खत्री क्षेत्री
बलिभद्र राना गिरी राज के.सी.
घनश्याम पाण्डे हुकुम बहादुर बस्नेत
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सूर्यबहादुर थापा क्षेत्री निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
तुल्सी राम शर्मा हरि प्रसाद रिजाल
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ कैलाशकुमार मल्ल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
तेजेन्द्र बुढा मगर भावना बुढाथोकी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ पूर्ण बुढामगर
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
कमल बहादुर बुढाथोकी प्रेम बहादुर घर्तीमगर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सुर्यप्रसाद ढकाल निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ किस्मतकुमार कक्षपति
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- दुर्गा प्रसाद चौधरी
विजय बहादुर यादव निरक बहादुर गुरुङ्ग
रत्‍न बहादुर खत्री भीम बहादुर वली
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ लक्ष्मणराज ज्ञवाली
निर्वाचन क्षेत्र: २ पंकज सिंह राठौर
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सालीक राम अधिकारी श्री भक्त बहादुर विश्‍वकर्मा
लहनु थारु कृष्णी थारु
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ नन्दराम देवकोटा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
नारायण कुमार शाह कर्ण बहादुर घर्ति मगर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ राजेन्द्र वीर राय
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
कुल बहादुर गिरी गुलाव जंग शाह
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ ध्रुवकुमार शाही
निर्वाचन क्षेत्र: २ अमृतबहादुर बुढा क्षेत्री
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
ठम्मरबहादुर विष्ट डण्डी प्रसाद शर्मा
याम लाल कडेल तारा केशर गौतम
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ रविन्द्रराज शर्मा
निर्वाचन क्षेत्र: २ लक्ष्मीप्रसाद पोखरेल
निर्वाचन क्षेत्र: २ रवीन्द्रराज शर्मा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
धर्म राज रेग्मी प्रेम बहादुर थापा
तिलक प्रसाद रिजाल विनोद कुमार शाह
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ निरजप्रसाद आचार्य
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
डम्बर बहादुर सिंह खिम बहादुर शाही
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ गणेशबहादुर शाही
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
शेर बहादुर बुढा धन चन्द्र बैजी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ रतननाथ योगी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
धिरेन्द्र राज गिरी टेक राज पछाई
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ श्री नगीन्द्र शाही
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
कुर्मराज शाही वीरेन्द्र बहादुर बोगटी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ राजबहादुर कार्की
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
जित बहादुर मल्ल कर्ण बहादुर मल्ल
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ दल रावल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
दल फडेरा छक्क बहादुर लामा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ तपेन्द्रबहादुर रावल
निर्वाचन क्षेत्र: २ झपटबहादुर रावल
निर्वाचन क्षेत्र: ३ गौरी शंकर चौधरी
निर्वाचन क्षेत्र: ४ लेखराज भट्ट
निर्वाचन क्षेत्र: ५ नारद मुनि राना
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- द्धारिका प्रसाद न्यौपाने
कमला कुमारी ओली डेजी पाण्डे
राज बहादुर बुढा जयनारायण जोशी
भिम बहादुर देउवा हरि सिह साँउद
नेपालु चौधरी दुर्गा प्रसाद जोशी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ गौरीकुमारी ओली
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
चक्र बहादुर मल्ल टेक बहादुर बम
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ झपटबहादुर बोहरा
निर्वाचन क्षेत्र: १ यज्ञबहादुर बोगटी
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
देव बहादुर कुँवर कृष्ण प्रसाद जैशी
भिम बहादुर बिष्ट यज्ञ बोगटी
शिब प्रसाद उपाध्याय -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ कर्णबहादुर थापा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
बल देव रेग्‍मी लाल बहादुर थापा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ ऐनबहादुर महर
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
अफिलाल ओखेडा लाल बहादुर रावल
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ तारा लामा तामाङ निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ नरबहादुर धामी
निर्वाचन क्षेत्र: ३ निरु देवी पाल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
बिर बहादुर थापा पल्‍लब राज भट्ट
बचन बहादुर सिंह कृपा राम राना
- सुरेन्द्र बहादुर बिष्‍ट
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
पठान सिंह बोहरा गजेन्द्र बहादुर शाही
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सुरेन्द्र बहादुर पाल लिलाधर भट्ट
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ गणेश सिंह ठगुन्ना
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
हरदेव जोशी राम दत्त जोशी
Weather Update