नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)
  • कूल उम्मेदवार ४७
  • जीत १६
  • अग्रता
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ हरिकुमार राना मगर
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
निर्वाचन क्षेत्र: ५ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ खेलप्रसाद बुडाक्षेत्री
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ अमन लाल मोदी निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ५ शिवकुमार मंडल (केवट)
निर्वाचन क्षेत्र: ६ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ मुक्‍सामहाङ्ग सुब्‍बा
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सुदन किराती निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ रामकुमार राई निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ मातृकाप्रसाद यादव
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ गिरिराज मणी पोखरेल
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ महिन्द्र राय यादव निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ३ नरेन्द्र साह कलवार
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ विश्‍वनाथ साह
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ रविन्‍द्र पटेल
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ शिवचन्द्रप्रसाद कुशवाहा
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: १० अन्‍जना विशंखे
निर्वाचन क्षेत्र: २ ओनसरी घर्ति
निर्वाचन क्षेत्र: ३ बद्रिप्रसाद बजगाई
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
निर्वाचन क्षेत्र: ५ -
निर्वाचन क्षेत्र: ६ -
निर्वाचन क्षेत्र: ७ अस्मिता सिहं (मानुषी) यमि भट्टराई
निर्वाचन क्षेत्र: ८ -
निर्वाचन क्षेत्र: ९ कल्पना धमला
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- मानुषी यमी भट्टराई
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ पम्फा भुसाल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सुनिल गोठे
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सुर्य मान तामाङ (दोङ) निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ हितबहादुर तामाङ निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ माधव सापकोटा निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ ग‌ंगा कार्की
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ भोजराज अधिकारी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ पुष्प कमल दाहाल {प्रचन्ड}
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ देवप्रसाद गुरुङ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ रामजीप्रसाद बराल जीवन
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ देवेन्द्र पौडेल निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
निर्वाचन क्षेत्र: ५ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ चक्रपाणी खनाल
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ रेखा शर्मा निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ पूर्णबहादुर घर्ति मगर निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ बर्षमान पुन निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ महेश्‍वर जंग गहतराज (अथक)
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ सुरेश पन्थ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ जनार्दन शर्मा निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ शक्तिबहादुर वस्नेत निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ गोमा गौतम (कुँवर)
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ महेन्द्रबहादुर शाही निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ छिरिङ डम्डुल लामा (भोटे) निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ भगतबहादुर बढुवाल
निर्वाचन क्षेत्र: ३ कृष्णकुमार चौधरी
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
निर्वाचन क्षेत्र: ५ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ बीना मगर
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
Weather Update