नेपाली काँग्रेस
  • कूल उम्मेदवार २७१
  • जीत ५१
  • अग्रता
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ विश्व प्रकाश शर्मा निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ कृष्णप्रसाद सिटौला
निर्वाचन क्षेत्र: ४ देउकुमार थेवे
निर्वाचन क्षेत्र: ५ खगेन्द्र अधिकारी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
गोपाल तामाङ्ग -
- खगेन्द्र मैनाली
भुमी प्रसाद राजवंशी -
- एकराज उप्रेती
जीवन कुमार राई -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ डम्बरबहादुर खड्का
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- शम्शेर राई
गोविन्द गिरी -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ भीष्मराज आङदेम्वे
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- खगेन सिङ हाङगाम
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ डिगबहादुर लिम्वु निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ सुजाता कोइराला
निर्वाचन क्षेत्र: ३ शुनिलकुमार शर्मा निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
निर्वाचन क्षेत्र: ५ -
निर्वाचन क्षेत्र: ६ डा शेखर कोइराला निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- विनोद कार्की
शेखर चन्द्र थापा -
गुरु राज घिमिरे भीम पराजुली
गयानन्द मण्डल गनगाई अमृत कुमार अर्याल
- केदार कार्की
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ सिताराम महतो
निर्वाचन क्षेत्र: ३ विजयकुमार गच्‍छदार
निर्वाचन क्षेत्र: ४ ज्ञानेन्द्रबहादुर कार्की
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
उमेश थापा -
- राजीव कोइराला
- विन्देश्वर यादव
सदान्नद मण्डल इस्राईल मन्सुरी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सिता गुरुङ्ग निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सन्तोष सुब्वा -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सुनीलबहादुर थापा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- विनोद राई
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ दिपक खड्का
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ डा. नारायण खड्का निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- हिमाल कार्की
- राम कुमार खत्री
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- भुपेन्द्र राई
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ राम हरि खतिवडा निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
प्रदिप कुमार सुनुवार -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ बलबहादुर के.सी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ रामकृष्ण यादव निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ महेन्द्र यादव
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
संजय कुमार महतो -
- -
रामसरोज यादव -
शेष नारायण यादव -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ महेन्‍द्रकुमार राय निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- नागेश्‍वर यादव
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ नागेन्द्रकुमार
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
ज‌‌ंगीलाल राय कौशल किशोर राय
- हरेश प्रसाद महतो
विरेन्द्र प्रसाद सिंह -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ रामदेव साह(तेली)
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ दिनेशकुमार यादव निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ४ तेजु लाल चौधरी निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- बद्री नारायण महत्‍मान यादव
- -
मोहम्मद समिम भगवती प्रसाद यादव
- इन्द्र देव यादव
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ पदम नारायण चौधरी
निर्वाचन क्षेत्र: २ चित्रलेखा यादब
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सुनिल कुमार महतो -
- -
राम सगुन यादव संजय प्रकश यादव
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ मो. फिरदोस अ‍ालम
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ देवप्रसाद तिमलसेना निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
नागेन्द्र साह कृष्‍ण प्रसाद यादव
- -
- सुनिल कुमार यादव
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ उमाकान्त चौधरी
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
रमेश प्रसाद दंगाल नागेन्द्र प्रसाद कानु
- रामअयोध्या प्रसाद यादव
- जयचन्द्र प्रसाद चौरसीया
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ अजयकुमार चौरसिया निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ३ सुरेन्‍द्रप्रसाद चौधरी
निर्वाचन क्षेत्र: ४ रमेश रिजाल निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- रामनारयण प्रसाद कुर्मी
श्याम प्रसाद पटेल -
- जनार्दन सिंह क्षेत्री
शंकर प्रसाद चौधरी -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ प्रकाश मान सिंह निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: १० राजेन्द्रकुमार के.सी. निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ सन्तोष चालिसे निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ४ गगनकुमार थापा निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ५ प्रदीप पौडेल निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ६ भिमसेन दास प्रधान
निर्वाचन क्षेत्र: ७ -
निर्वाचन क्षेत्र: ८ -
निर्वाचन क्षेत्र: ९ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
दिपेन्द्र श्रेष्ठ सुरज चन्द्र लामीछाने
पुकार महर्जन -
ध्रुव के.सी -
छिरिङ दोर्जे लामा बिमल ठकुरी
श्रीराम लामिछाने -
भैरब सापकोटा श्याम बहादुर खड्का
हरिप्रभा खड्गी विष्णुभक्त तिमिल्सिना
- सविन तामाङ्ग
राजु राज जोशी अमिन पाण्डेय
नानु मैया बास्तोला श्याम कृष्‍ण खड्का
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ उदय शंशेर ज.ब.राणा निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- मीन कृष्ण महर्जन
रिसा श्रेष्‍ठ रामकृष्ण चित्रकार
- जितेन्द्र कुमार श्रेष्ठ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ दुर्लभ थापा क्षेत्री निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सुरेश श्रेष्‍ठ पवन भुजु
बिष्णु राज कार्की -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ शिवप्रसाद हुमागाई
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- तिर्थ बहादुर लामा
- कन्चन चन्द्र वादे
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ रामनाथ अधिकारी निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
मदु कुमार श्रेष्ठ -
गोविन्द लम्साल -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ अर्जुन नरसिंह के.सी. निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- रमेश कुमार महत
गिता अमात्‍य बहादुर सिहं लामा (तामाङ)
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ मोहनबहादुर बस्नेत निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
मसिना खड्का -
- कृष्ण कुमार तामाङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ मोहन आचार्य निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
प्रभात तामाङ -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ पुर्णबहादुर तमाङ्ग निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
कुन्दन राज काफ्ले वर्मा लामा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ श्‍यामकुमार घिमिरे निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- राम कुमार पहाडी
छेत्र बहादुर बम्जन -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ महालक्ष्मी उपाध्याय(डिना)
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- आनन्द राम पराजुली
- ईन्द्र बहादुर बानियाँ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ विश्‍वनाथ पौडेल
निर्वाचन क्षेत्र: २ उमेश श्रेष्ठ
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
किरण भुषण ओली -
- उत्तम जोशी
सूर्यकान्त घिमिरे -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ राजेन्द्र बजगाई निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- नन्द प्रसाद न्यौपाने
- सुरेन्द्र राज पाण्डे
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ रामचन्द्र पौडेल निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ शंकर भण्डारी निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
अशोक कुमार श्रेष्ठ -
- जित प्रकाश आले मगर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ राजु थापा निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ धनराज गुरुङ्ग
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- वुद्धि बहादुर राना
भोज राज अर्याल महेश भट्टराई
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
टक राज गुरुङ भेष बहादुर पौडेल
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ किशोर दत्त बराल
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- दिपक गुरुङ्ग
- बिन्दु कुमार थापा
- प्रकाश बराल
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ टेकबहादुर गुरुङ निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
मुनिन्द्र जङ गुरुङ -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ योगेश गौचन थकाली निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
नम्डु गुरुङ बिकल शेरचन
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ अर्जुनप्रसाद जोशी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- ऋषि केश तिवारी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
दिपेन्द्र बहादुर थापा डिल्ली राम सुबेदी
जीत बहादुर शेरचन दोर्ण कुमार कुवँर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ खमबहादुर गर्बुजा निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ शशांक कोइराला निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ विष्णुकुमार कार्की निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
महेन्द्र ध्वज जि.सि. -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ विनोदकुमार चौधरी निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ देवेन्‍द्रराज क‌ण्डेल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
विश्‍व प्रेम पाठक देवकरण प्रसाद कलवार
- वैजनाथ कलवार
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ ज्ञानबहादुर गाहा
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
श्याम कान्त खनाल शंकर खनाल
वीर बहादुर राना -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ बालकृष्ण खाँण
निर्वाचन क्षेत्र: ४ प्रमोदकुमार यादव
निर्वाचन क्षेत्र: ५ भरतकुमार शाह
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
विश्‍वनाथ यादव अब्दुल रजाक गद्दि
दिर्घ वहादुर के.सी -
- राम चन्द्र ढकाल
अष्‍टभुजा पाठक वसी उद्दीन खाँ
- फखरुद्दीन खान
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ सुरेन्द्रराज आचार्य निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ३ अभिषेक प्रताप शाह
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
डोलक राम घिमिरे सहस राम यादव
विक्रम थापा सुधाकर पाण्डेय
- बीरेन्द्र कुमार कानोडिया
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ पुष्पा भुसाल (गौतम)
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- कमल प्रसाद भुसाल
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ चन्द्रकान्त भण्डारी निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- धनेन्द्र कार्की
भुवन प्रसाद श्रेष्ठ -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ दिपक गिरी निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- अनुराग खड्का
राजु खनाल प्रचण्ड विक्रम न्यौपाने
डिल्ली बहादुर चौधरी -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- सरोज थापा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- धन बहादुर के.सी.
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- अमर सिह पुन
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ सुदीप नरसिंह राणा
निर्वाचन क्षेत्र: ३ किशोर सिह राठोर निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- फूलाराम थारु
राज कुमार कुर्मी सुरेन्द्र बहादुर हमाल
- बादशाह कुर्मि
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सञ्जय कुमार गुप्ता निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
भुवनेश्वर चौधरी -
जन्मजय तिमिल्सिना -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- सुरेश अधिकारी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ पूर्णबहादुर खड्का निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ हृदयराम थानी निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
खड्‍ग बहादुर पोखरेल -
काली प्रसाद शाक्य -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ दिक्पालकुमार शाहि निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
पुर्ण बहादुर खत्री कृष्ण कुमार वि.सी.
घनश्याम भण्डारी -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
बेद राज सिंह राजीव बिक्रम शाह
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
दीपेन्द्र बहादुर शाही -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
ललित जङ्ग शाही -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- हिक्मत बहादुर विष्ट
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ ऐनबहादुर शाही ठकुरी निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- जीबन बाहादुर शाही
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ राम जनम चौधरी
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ विरबहादुर बलायर
निर्वाचन क्षेत्र: ५ डिल्लीराज पन्त निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- रण बहादुर रावल
कमल बहादुर शाह -
खेम राज ड.थारु -
- प्रकाश बहादुर बम
- प्रकाश बहादुर देउवा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
नरेन्द्र बहादुर सिंह -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ पुष्पबहादुर शाह
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
मेघ राज खडका -
पुष्प साह निर्वाचित मान बहादुर रावल
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ बद्रीप्रसाद पाण्डे
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- पदम बहादुर शाही
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
पृथ्वी बहादुर सिंह -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ नारायण प्रकाश साउद निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ३ रमेश लेखक
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
बन्धु राना दिवान सिंह बिष्‍ट
- वहादुर सिंह थापा
- बेल वहादुर राना मगर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ शेरबहादुर देउवा निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- गोविन्द राज बोहरा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
बीर बहादुर बिष्ट शिव राज भट्ट
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ दिलेन्द्रप्रसाद बडू निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
बिक्रम सिंह धामी -
Weather Update