मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
  • कूल उम्मेदवार २३२
  • जीत
  • अग्रता
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सन्तोष तामाङ्ग
निर्वाचन क्षेत्र: २ अकलबहादुर तामाङ्ग
निर्वाचन क्षेत्र: ३ श्यामबहादुर लिम्वु
निर्वाचन क्षेत्र: ४ दिलिप धिमाल
निर्वाचन क्षेत्र: ५ सानबहादुर मेचे
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सागर राई मोहन सिं. लिम्बु
देव नारायण धिमाल मंगल सिंह लिम्बु
मदनहाङ्ग तावा याम कुमार श्रेष्ठ
भरत राई अम्बिका बहादुर तामाङ्ग
राजेन्द्र सुब्बा (चेम्जोङ्ग) राम लाल राई
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ बुद्ध लाल मेचे
निर्वाचन क्षेत्र: २ मनिबहादुर लिम्वू (पापो)
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
अमुमं देव माक्रेहाङ प्रेम कुमार तामाङ्ग
लछु मान राई/माक्रेहाङ उजित कुमार राई
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ रामकुमार तुम्रोक
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
मन कुमार गुरुङ्ग वल वहादुर वुर्जा मगर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ विक्रम लिम्वु
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
नेत्र प्रसाद ताम्लीङ (लिम्बु) सन्त बहादुर लिम्बु
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सुरज लिम्वु
निर्वाचन क्षेत्र: २ नारायण विसंखे
निर्वाचन क्षेत्र: ३ बिकेन्द्र राई
निर्वाचन क्षेत्र: ४ धनबहादुर लिम्बु
निर्वाचन क्षेत्र: ५ -
निर्वाचन क्षेत्र: ६ मोहनबहादुर राई
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
शिव कुमार राई ओमनाथ लिम्वु
पदम बहादुर घिसिङ्ग रविन्द्र कुमार श्रेष्‍ठ
राम चन्द्र गुरुङ विश्व वन्धु तामाङ
विश्व राई शुभराज राई
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ प्रेमबहादुर श्रेष्ठ
निर्वाचन क्षेत्र: २ पूर्णबहादुर गुरुङ्ग
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
मणी कुमार राई -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ गंगाबहादुर चोङवाङ् लिम्बु
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
क्षितिज लिम्बु सुनिल कन्दङवा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ विश्वा मित्र लावती
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ चन्द्रप्रसाद राई
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
अनिल राई -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ देवेन्द्रकुमार (रिल्ली) घले
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
गणेश बहादुर राई (कुलुङ) माया गुरुङ्ग
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ केशरबहादुर मगर
निर्वाचन क्षेत्र: २ भाष्कर राई
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
भुमि राज राई -
नर बहादुर थापा मगर काँस वहादुर राई
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ दिपक मगर
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
प्रयाग राई विमला राई
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ विर्जबहादुर थापा मगर
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
लाक्पा शेर्पा बुद्धि मान राई
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सौविर राई (थुलुङ्ग)
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
खेम कुमार राई शान्ती माया रानामगर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ ईन्द्र मान वाइवा
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- रुप बहादुर स्याङ्वा
- -
बुद्धलाल रुम्‍बा -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ पदमबहादुर राना
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ महेन्द्र चौधरी
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ नुर महमद हवारी धोवी
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
मदन बहादुर बम्जन -
- -
मेघ बाहादुर गोले -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: १० -
निर्वाचन क्षेत्र: २ सीता तामाङ
निर्वाचन क्षेत्र: ३ कृष्ण काजी श्रेष्‍ठ
निर्वाचन क्षेत्र: ४ लालकुमारी थापा राना
निर्वाचन क्षेत्र: ५ -
निर्वाचन क्षेत्र: ६ -
निर्वाचन क्षेत्र: ७ -
निर्वाचन क्षेत्र: ८ -
निर्वाचन क्षेत्र: ९ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
ठूलोकान्‍छा लामा कुल बहादुर लामा
- -
- -
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सुर्य तामाङ्ग बल
निर्वाचन क्षेत्र: २ खेमप्रसाद श्रेष्ठ
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सुरेश मार्पा तिलक वहादुर जिम्वा
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ कमलबहादुर लामा (तामाङ)
निर्वाचन क्षेत्र: २ अचम्म लामा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
चन्द्र मान लामा जनक बहादुर तामाङ
मुस्‍कान लामा सुकमान तामाड
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सुमन तामाङ
निर्वाचन क्षेत्र: २ धन माया तामाङ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
धर्मराज गुरुङ मिन बहादुर थापा मगर
सालिकराम थापा मगर सन्तोष कुमार तमाङ्ग
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सुरेन्द्र तामाङ
निर्वाचन क्षेत्र: २ प्रेम माया तामाङ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
कर्म तमाङ दिपेश राई
चन्द्र तामाङ दिल मान तामाङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ दावा लामा
निर्वाचन क्षेत्र: २ कर्णविर स्यांवु लामा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सोम बहादुर लामा गोविन्‍द दास गुभाजु
अर्जुन तामाङ सुन जित तामाङ्ग
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ विकाश गलान
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
जितमान तामाङ वाङदे घले
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ भक्तबहादुर थापा मगर
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
लाल बहादुर मगर चन्द्र प्रकाश घिसिङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ कुमार तामाङ्ग
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
तोक बहादुर गुरुङ खडक बहादुर तमाङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ धनकुमार राई
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- छत्र बहादुर माझी
वोजन कुमार वल तुलसी राई
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ युवराज लामा
निर्वाचन क्षेत्र: २ जीवन स्‍याङतान
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- नवराज ब्लोन
- युनिश मुक्तान
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ कुमारी थिङ्ग
निर्वाचन क्षेत्र: २ टेकबहादुर तामाङ
निर्वाचन क्षेत्र: ३ फैन्द्र जंङ गुरुङ्ग
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
प्रेम बहादुर गुरुङ्ग बुद्धि बहादुर घर्ति
श्रृषा गोले राज कुमार गुरुङ
रुपा थापा मगर भिम बहादुर तामाङ्ग
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ देवबहादुर थापा
निर्वाचन क्षेत्र: २ सोमबहादुर गरुङ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
गंगा बहादुर राना राम बहादुर लामा
बिपिका बराम गुरुङ राम बहादुर घले
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ प्रेमबहादुर थापा
निर्वाचन क्षेत्र: २ प्रविना थापा मगर
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
भिम बहादुर लामा रन बहादुर खवास
सुमन थापा मगुर नम बहादुर राना
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ निर्मल आले
निर्वाचन क्षेत्र: २ चोकबहादुर गुरुङ्
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
तिरथ गुरुङ्ग चिन्तु गुरुङ्ग
राजु गुरुङ्ग खर्कवहादुर थापा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ विकास गुरुङ्ग
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
वृख बहादुर तामाङ राज गुरुङग
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ यज्ञबहादुर गुरुङ्ग
निर्वाचन क्षेत्र: २ ज्ञानराज गुरुङ्ग
निर्वाचन क्षेत्र: ३ गंगाकुमारी खपाङगी तामाङ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- ख्याम बहादुर गुरुङ्ग
पदम बहादुर गुरुङ लक्ष्मण विश्‍वकर्मा
जीवन बहादुर गुरुङ मनतोष घले
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ चन्द्रबहादुर पाइजा पुन
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
शेर बहादुर पुर्जा पुन -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- सहविर थापा
- तारा बहादुर घर्ति मगर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ ओमराज मगर
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
दिपक पुन डेग बहादुर पुन
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ प्रेम छिरी शेर्पा
निर्वाचन क्षेत्र: २ ज्ञानबहादुर कुमाल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
कुमार गुरुङ टम बहादुर थापा मगर
हर्क बहादुर डिसुवा मगर लाल बहादुर गुरुङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ दिन मायाँ गुरुङ्ग
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
खेम प्रसाद थापा -
- रमेश पुन
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ थम्मनबहादुर बुढा मगर
निर्वाचन क्षेत्र: २ मनबहादुर दर्लामी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
पूर्ण बहादुर रुचाल लाल वहादुर दर्लामी
लक्ष्मण गाहा शिव बहादुर गाहा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ शिवबहादुर गुरुङ्ग
निर्वाचन क्षेत्र: २ दिपक थापा
निर्वाचन क्षेत्र: ३ तेजकुमारी आले
निर्वाचन क्षेत्र: ४ खिलबहादुर गाहा
निर्वाचन क्षेत्र: ५ पम्फा सिंजाली
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
चन्द्र कुमारी गुरुङ्ग बिर बहादुर गुरुङ्ग
सानु माया पाता दर्लामी मगर जित बहादुर पुन
- रेवती सारु मगर
मेष बहादुर गाहा आज्ञा बहादुर रुचाल
नर माया मिदुन -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ उत्तम सिंह राना
निर्वाचन क्षेत्र: २ सुर्यबहादुर थापा
निर्वाचन क्षेत्र: ३ केशबहादुर थापा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
जीर बहादुर राना लक्ष्मी नेपाली
जुद्ध बहादुर कब्दार -
टेक बहादुर पुन तन मति रोकामगर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ पूर्ण बहादूर थापा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ लोकबहादुर थापा
निर्वाचन क्षेत्र: २ पदम थापा मगर
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
श्रीप्रसाद पुन सुशिल पुन
विष्णु सारु कमल सिँजाली मगर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ शोभाराम बुढा
निर्वाचन क्षेत्र: २ खडकबहादुर बुढा मगर
निर्वाचन क्षेत्र: ३ घनश्याम चौधरी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
खुम बहादुर गाहा मगर टिक लाल चौधरी
श्याम वहादुर पुन राज बहादुर घर्ति मगर
जान बहादुर पुन शुशिल चौधरी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ मनबहादुर पुन
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
नुवा घर्ति मगर रुप लाल बुढा मगर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ रतनबहादुर बुढा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
पुरा पुन लेखन बुढा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ हरीबहादुर पुन
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ शेरबहादुर घर्तीमगर
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ पदमबहादुर वुढामगर
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
निर्वाचन क्षेत्र: ५ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
तेज बहादुर घर्ती -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
Weather Update