राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
  • कूल उम्मेदवार ४२०
  • जीत
  • अग्रता
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ राजेन्द्रप्रसाद लिङ्देन निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
निर्वाचन क्षेत्र: ५ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- सबिना बजगाई
- -
- -
- भक्ति प्रसाद सिटौला
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ तोयानाथ शर्मा सापकोटा
निर्वाचन क्षेत्र: २ गणेशप्रसाद दुलाल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
कृष्ण कट्टेल राजेन्द्र कुमार लामिछाने
याम नाथ भण्डारी लाल बहादुर डाँगी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ कमलबहादुर चेम्जोङ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
ओम नाथ बजगाई सगुन सुन्दर लावती
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ रामबहादुर कार्की
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
चन्द्र बहादुर थापा ललित कुमार सुब्बा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ होमनाथ गौतम
निर्वाचन क्षेत्र: २ गोपाल दाहाल
निर्वाचन क्षेत्र: ३ रेखा थापा
निर्वाचन क्षेत्र: ४ रवि रिजाल
निर्वाचन क्षेत्र: ५ रेवतबहादुर थापा
निर्वाचन क्षेत्र: ६ गोपाल क्षेत्री
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
पूर्ण बहादुर वाइवा तामाङ्ग सन्तोष कार्की
श्रीकान्त पौदार राजेन्द्र अधिकारी
तिर्थ बहादुर गुरुङ्ग रमेश रिजाल
आश नारायण माझी थारु माधव प्रसाद आचार्य
सोनल कुमारी गुप्ता साह राजेश कुमार वानिया
हिरा भट्टराई राजेश कुमार मास्के
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ अशोककुमार राई निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ दिने‍शकुमार बस्‍नेत
निर्वाचन क्षेत्र: ३ कुलदीप चौधरी
निर्वाचन क्षेत्र: ४ विध्यानन्द यादव
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
उद्धव श्रेष्‍ठ अनिश ढकाल
मोहन बहादुर खत्री सदानन्द साह
खड्ग कुमार श्रेष्‍ठ इन्‍द्रावती राजवंशी
राज कुमार साहु तेली चन्दन मेहता
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ युव राम गौतम
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
घनश्याम खत्री धनराज कन्दङवा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ कुमारबहादुर थापा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- श्याम बहादुर गरुङ्ग
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ जितेन्द्र घले
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
फुर्वा दोर्ची शेर्पा केशर बहादुर श्रेष्ठ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ भोला मान कार्की
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
रमोद श्रेष्ठ गोपाल राज पौडेल
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ धुर्वकुमार राय माझी
निर्वाचन क्षेत्र: २ वन्सिधर न्यौपाने
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सुभास चन्द्र खड्का ज्ञान बहादुर राई
कर्ण बहादुर कार्की माला तामाङ्ग
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सर्जु श्रेष्ठ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ डिकप्रसाद बास्तोला
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- पुष्‍प राज पोखरेल
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ ज्ञानेन्द्रबहादुर बस्नेत
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
नर बहादुर बस्नेत प्रेमहरि दाहाल
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ मनोज मल्ल ठकुरी
निर्वाचन क्षेत्र: २ राजकुमार अधिकारी
निर्वाचन क्षेत्र: ३ राम पदारथ मंडल
निर्वाचन क्षेत्र: ४ अनिरुद्ध यादव
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
परसु राम कुमार दीप नारायाण यादव
सुरेश मण्डल राज कुमार मण्डल
इश्वर प्रसाद साह अरविन्द दुवे
मिरा कुमारी यादव कपलेश्‍वर महतो
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ पुजा घिमिरे
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
समिर बुढाथोकी निरु कुमारी
वाजिद हुसेन कवारी राम मणी साह
- राजेश्वर रा्य
दुखा मण्‍डल धानुक सुनिल कुमार सिंह
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ राजेन्द्रप्रसाद मैनाली
निर्वाचन क्षेत्र: २ विकेश महतो
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ महेश महतो
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
राजकुमार साह सुडी राजन कुमार विश्‍वकर्मा
राजेश्वरी देवी पुकारी देवी
श्रीराम महतो मुकेश कुमार साह
राज किशोर महतो विन्ती प्रसाद चौधरी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ विष्णु देव यादव
निर्वाचन क्षेत्र: २ कैला मंसुरी (मियाँ)
निर्वाचन क्षेत्र: ३ गंगाराम ठाकुर
निर्वाचन क्षेत्र: ४ मकुन चौधरी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
राजेश परियार बलराम सुतिहार
जय नारायण मंडल फलेन्द्र मंडल
विष्णु प्रसाद चौधरी ऐलिना अचार्य
रोशन प्रसाद भगत मनोज कुमार मंडल
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ दिनेशकुमार महतो
निर्वाचन क्षेत्र: २ मुरलि मिझार
निर्वाचन क्षेत्र: ३ गोवर्धन दास तत्मा
निर्वाचन क्षेत्र: ४ नगीनाकुमार झा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
गंगा देवी यादव कृष्‍ण देव साह
सुनिता कुमारी साह जागेश्‍वर महतो
मोहम्‍मद निरुल खाँ मोहम्मद ओजैर
श्रवण कुमार मसरांगी चन्देश्‍वर यादव
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ सिकिन्द्र राय यादव
निर्वाचन क्षेत्र: ४ रुपलाल राय यादव
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सत्येन्द्र कुमार सिंह -
- -
सतरे अ‍ालम अंसारी -
लाल बहादुर खुलाल साहिर जयसवाल
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ भक्‍तबहादुर दर्लामी
निर्वाचन क्षेत्र: २ सोनालालप्रसाद सा तेली
निर्वाचन क्षेत्र: ३ रुपनारायण ठाकुर लोहार
निर्वाचन क्षेत्र: ४ जलिल देवान
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
लक्ष्मी प्रसाद सा कलवार -
देवानन्द सहनी राम दहिन राय
बलिराम राउत पटेल गणेश प्रसाद जैसवार
यम कुमार जर्का मगर दिपेन्द्र कुमार कलवार
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ किरण मान डंगोल
निर्वाचन क्षेत्र: २ नरेशकुमार साह
निर्वाचन क्षेत्र: ३ अंगद ठाकुर
निर्वाचन क्षेत्र: ४ अवधेशप्रसाद गौरो
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
अनिल कुमार कुशवाहा विनय प्रसाद झा
हरि प्रसाद चौधरी प्रमानन्द साह कानु
चन्‍द्रिका सहनी मलाह सुजित कुमार त्रिपाठी
शान्त कुमार जोशी नागा हजरा दुसाद
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ रवीन्द्र मिश्र
निर्वाचन क्षेत्र: १० बल राम थापा
निर्वाचन क्षेत्र: २ कुन्ती देवी पोखरेल(उपाध्याय)
निर्वाचन क्षेत्र: ३ गणेश गिरी
निर्वाचन क्षेत्र: ४ डा ठाकुर मोहन श्रेष्ठ
निर्वाचन क्षेत्र: ५ रामप्रसाद उप्रेती
निर्वाचन क्षेत्र: ६ विष्णुप्रसाद आचार्य
निर्वाचन क्षेत्र: ७ धुब विक्रम मल्ल
निर्वाचन क्षेत्र: ८ प्रकाश रिमाल
निर्वाचन क्षेत्र: ९ देवेन्द्र प्रधान
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
नबिन शाही यज्ञ बहादुर शाह
उमेश राज सापकोटा सूर्य बहादुर महर्जन
सुनिल के.सी. राजु विष्‍ट
चुण्‍डी लामा कमल सुनार
रिद्धी प्रताप जंग बहादुर राणा पुण्य लाल श्रेष्‍ठ
राजेन्द्र प्रजापती सुसन लाल श्रेष्‍ठ
जगत सागर महर्जन चिराग मान सिह कुवँर
रोजिना गुरुङ्ग लाल कुमार लामा
केदार बहादुर धमला उद्वव थापा
नुरज बज्राचार्य दिल कुमार कार्की
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सन्दिप आचार्य
निर्वाचन क्षेत्र: २ रघुवरराज थापा
निर्वाचन क्षेत्र: ३ निरन्जन थापा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
हुमा पाण्डेय बिश्व राज न्यौपाने
धनराम के.सी. हसिना शाक्य
विनोद कुमार खड्का सबिन कुमार खड्का
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ भरतबहादुर खड्का
निर्वाचन क्षेत्र: २ मोहन के.सी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
राजु कुइकेल रोशन नापित
बिक्रम थापा पंच कृष्ण श्रेष्‍ठ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ पुर्णबहादुर विश्‍वकर्मा
निर्वाचन क्षेत्र: २ यसु आले मगर
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
नन्द लाल श्रेष्ठ सहदेव भण्डारी
रन्जीव श्रेष्ठ राम कृष्ण लामा तामाङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
गिता प्रसाद आचार्य जित बहादुर भण्‍डारी
- डम्बर तामाङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सुदर्शन सिटौला
निर्वाचन क्षेत्र: २ झनक प्याकुरेल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
रामु पण्डित बिमल थापा
दिपेश लामा निश्‍चल रण प्रसाद न्यौपाने
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ नारायण पाण्डे
निर्वाचन क्षेत्र: २ नर सिं श्रेष्ठ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
निर्मला श्रेष्ठ दीपक थापा
बाबु राम खड्का गोविन्द गुरुङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ टिकाप्रसाद देवकोटा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
महेश कुमार डंगोल हरि प्रसाद घिमिरे
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ लालबहादुर घिसिङ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
हिक्‍मत वहादुर सुनुवार भरत सिं वाइबा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ विजय खड्का
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
राम बहादुर तमाङ राजन बहादुर शिवाकोटी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ शालीग्राम माझी
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
राम नारायण अधिकारी राजेश मगर
राजेश विक्रम वस्नेत क्षेत्री टलक वहादुर कार्की
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ दिपकबहादुर सिंह निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ राजन मैनाली
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सागर थापा गुञ्जन बहादुर न्यौपाने
राम बहादुर घले बद्री बहादुर खड्का
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ मधुपकुमार भट्टराई
निर्वाचन क्षेत्र: २ रविन अधिकारी
निर्वाचन क्षेत्र: ३ विक्रम पाण्डे निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
रिम नाथ कंडेल वलराम शर्मा खनाल
रुकमागत पोखरेल जगदिश्वर अधिकारी
गिर बहादुर तमाङ रिना गुरुङ्ग
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ उदयप्रसाद भट्ट
निर्वाचन क्षेत्र: २ सुशिल पन्त
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सुदिप ढकाल सोम नाथ अधिकारी
राजेन्द्र शाह ठाकुर प्रसाद लामिछाने
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ विनोदकुमार घर्ती
निर्वाचन क्षेत्र: २ नरेन्द्र प्रताप महत
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
विवेक न्यौपाने राजु गोतामे
रेशम राज अधिकारी श्याम कुमारी राई
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ ख्यामबहादुर गुरुङ्ग
निर्वाचन क्षेत्र: २ लालगोपाल अर्याल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सुर्य लाल श्रेष्‍ठ शान्ती कुमारी हमाल
सागर गैह्रे कमल प्रसाद डुम्रे
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ बाल चन्द्र श्रेष्‍ठ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
अप्सरा शाह तत् वहादुर गुरुङ
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सूर्यबहादुर गुरुङ
निर्वाचन क्षेत्र: २ सुवर्णराज पन्त
निर्वाचन क्षेत्र: ३ जगतप्रसाद सुवेदी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
बाबु राम थापा महेन्द्र बहादुर कार्की
बिजय बहादुर भण्डारी अरुण गिरी
केदार नाथ पौडेल हरि राम भण्डारी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
मिफेल धिण्डु लामा -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ दिपकबहादुर मल्ल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
प्रेम कुमार गुरुङ्ग रघुनाथ उपाध्याय
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ लक्ष्मीप्रसाद सापकोटा
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ जगतप्रसाद गौचन
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
प्रबिन शाही मिठु कुमारी थापा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ डा. मोहनी लाल भुसाल
निर्वाचन क्षेत्र: २ विष्‍णुप्रसाद शर्मा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सन्तोष थापा रामनाथ उप्रेती
नुन बहादुर आले मगर भोज बहादुर थापा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ भोजराज ढकाल
निर्वाचन क्षेत्र: २ धुब्रबहादुर प्रधान निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
नवनित कुमार मिश्र चन्द्रभान कोईरी
आशिष प्रधान -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ ज्ञान बहादुर सिंजाली
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
डुल बहादुर गाहा लक्ष्मण प्रसाद पंगेनी
राजु गैरे चक्रपाणी पौडेल
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ दीपक बोहरा निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
निर्वाचन क्षेत्र: ५ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
आशिष कुमार चौधरी -
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ ध्रुवबहादुर रायमाझी
निर्वाचन क्षेत्र: २ सविता शर्मा
निर्वाचन क्षेत्र: ३ प्रकाश रजौरिया
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
भोज राज आचार्य अब्दुल्लाह मुसलमान
गितेन्द्र मणि शुक्ल दुर्गा चौहान
कृष्‍ण प्रसाद पौड‍ेल जानकी प्रसाद यादव
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ होम नारायण वेल्वासे
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
झबिन्द्र पुल्लेल चेत बहादुर पौड्याल
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ गणेश पाण्डे
निर्वाचन क्षेत्र: २ युवराज घिमिरे
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
विष्णु विक्रम पाण्डेय -
जितेन्द्र विष्ट जितेन्द्र जि.सि.
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ लिली वुढाथोकी
निर्वाचन क्षेत्र: २ भोलानाथ योगी
निर्वाचन क्षेत्र: ३ ओजबहादुर खड्का
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
मान बहादुर चन्द गोरख बहादुर के.सी.
गोपाल बहादुर वेल्वासे उमाकान्त भण्डारी
हंसराज के.सी. भुपाल रावत
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ होमबहादुर बुढाथोकी मगर
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
गोपाल नाथ योगी लाल विर घर्ती मगर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ खिमबहादुर खत्री
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- केशव चन्द्र समाल
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ लीला रावल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
पदम बहादुर थापा सेते दमाई
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ धवलशम्मशेर जगंबहादुर राणा निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
नरेन्द्र कुमार पौडेल -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सूर्यबहादुर सिंह
निर्वाचन क्षेत्र: २ विनय रावल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
राम लाल बुढाथोकी दत्ते थारु
कन्हैया लाल थारु धर्म राज शाह
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ दिपककुमार मल्ल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
विनोद कुमार शाह निर्जल के.सी.
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ नेत्रलाल श्रेष्ठ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
शिव बहादुर वली नारायण कुमार शर्मा
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ छत्रपति थापा क्षेत्री
निर्वाचन क्षेत्र: २ भिमबहादुर शाही
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
दलबहादुर सिंह ठकुरी मान बहादुर खराल
सुर्य बहादुर खत्री कर्ण बहादुर रेगामी मगर
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ कुन्तीकुमारी शाही
निर्वाचन क्षेत्र: २ लोकेन्द्रराज गिरी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
हृदयराज शाही रण बहादुर सिंह
यज्ञ बहादुर थापा ज्ञानेन्द्र बहादुर शाही
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ दिपक खनाल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
गणेश वहादुर वटाला कृष्ण बहादुर शाही
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ अंगदकुमार बुढा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
नारान बुढा बौद्ध सिंह कठायत
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ ज्ञानबहादुर शाही निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ धनबहादुर बुढा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
सुर्य बहादुर शाही -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ राजबहादुर मल्ल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
जगदिस हितान देवराज उपाध्‍याय
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ तेजबहादुर रावत
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
छापे ए‍ेडी नैन बहादुर रावत
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ लोकेन्‍द्र कुँवर
निर्वाचन क्षेत्र: २ भरत सिहं वि.सि.(बुढाक्षेत्री)
निर्वाचन क्षेत्र: ३ बिरेन्द्रबहादुर बम
निर्वाचन क्षेत्र: ४ जयबहादुर धामी
निर्वाचन क्षेत्र: ५ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
भिम वहादुर बम डम्मर व थापा
प्रमोद सिंह राठौर ठकुरी एकेन्द्र बहादुर मल्ल
चुल्हु राम चौधरी प्रेम राज चौधरी
तिलक बहादुर महत प्रकाश दत्त भट्ट
पुष्‍कर दत्‍त भट्ट शिब राज भण्डारी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ अंकबहादुर खड्का
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
नेत्र नाथ मोहन बहादुर बम
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ मिनबहादुर शाही
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
मिनबहादुर शाही दिपक बहादुर बिष्ट
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ जंगकुमार गिरी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- हिमाल बहादुर शाही
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ बिश्व प्रकाश जेठारा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
हरिलाल भट्टराई वीरेन्द्र बहादुर मल्ल
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ दिल्लीबहादुर शाही
निर्वाचन क्षेत्र: २ अशोकबहादुर सिह
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
खेम राज लामीछाने धिरज विक्रम सिह
चन्द्रकान्त भण्‍डारी चक्र देव जोशी
धर्म राज जोशी -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ गोविन्द खडायत
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
पदम राज जोशी खेम राज पनेरु
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
रण बहादुर बिष्ट नारायण दत्त जोशी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ नरेन्द्र सिंह धामी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
चक्र बहादुर बम अमर सिह धामी
Weather Update