लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल
  • कूल उम्मेदवार १२८
  • जीत
  • अग्रता
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ ओलीनराजवंशी
निर्वाचन क्षेत्र: २ त्रीनारायणराजवंशी
निर्वाचन क्षेत्र: ३ देवेन्द्र किशोर ढुंगाना
निर्वाचन क्षेत्र: ४ ग्यासुदिन मिया
निर्वाचन क्षेत्र: ५ चन्द्रप्रसादराजवंशी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
गंगालाल राजवंशी रमा मेचे
- शिव प्रसाद आचार्य
- बैजनाथ गणेश
- राज कुमार राजवंशी
सत्या कुमारी राजवंशी महेशलाल राजवंशी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ निर मणी माङमु लिम्बु
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ चैतन्य प्रकाश केदेम
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ नारायणप्रसाद गंगाई
निर्वाचन क्षेत्र: ३ भुवन राइ
निर्वाचन क्षेत्र: ४ लक्ष्मण साहु
निर्वाचन क्षेत्र: ५ -
निर्वाचन क्षेत्र: ६ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
महफुज आलम माधव प्रसाद राजवंशी
राम भक्त बिश्वास राजबंशि नीर वहादुर भुजेल
हेमन्ती कुमारी सुतिहार नासिन खातुन
- रामबती साह
सोनम सहनी तवरेज अखतर आलम
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ मुमताज मियाँ
निर्वाचन क्षेत्र: ३ देव नारायण यादव सिपलिया
निर्वाचन क्षेत्र: ४ कुञ्जी लाल यादव
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
तिर्थराज गुरागाई परमानन्द मेहता
मनिष प्रसाद रौनीयार राम बिलास मेहता
नुनुलाल उराँव सन्तोष कुमार मेहता
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
दिल बहादुर सोदेम्‍वा (लिम्बु) -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ खुसी लाल ठाकुर
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ अनिलकुमार झा
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- संजय कुमार सिंह
संजय कुमार साह -
- परमेश्‍वर साह सुडी
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ शरत सिंह भण्डारी निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ३ महन्थ ठाकुर निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
पिताम्बर महतो -
जयनुल राईन -
अभिराम शर्मा रानी कुमारी तीवारी
कौशल कुमार यादव -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ राम प्रकाश चौधरी निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ राजेन्द्र महतो
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
उपेन्द्र महतो -
- मेयुर चौधरी
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ जय प्रकाश ठाकुर
निर्वाचन क्षेत्र: ३ लक्ष्मीकान्त मंडल
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
तुलसी प्रसाद चौधरी -
सरोज कुमार मंडल -
- गजेन्द्र कुमार मण्डल
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- राम वावु यादव
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
शेख जमसैद -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ लालबाबु सि‌ह भुइहार
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
मोती लाल प्रसाद -
- -
- जितेन्द्र प्रसाद सोनार
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ लक्ष्मण लाल कर्ण
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- रमेश प्रसाद कुर्मी
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ प्रकाश नायजु
निर्वाचन क्षेत्र: १० -
निर्वाचन क्षेत्र: २ मधुसुदन पुडासैनी
निर्वाचन क्षेत्र: ३ मोहनबहादुर बस्नेत
निर्वाचन क्षेत्र: ४ भानुकुमार खड्का
निर्वाचन क्षेत्र: ५ दानिन्द्र जोशी
निर्वाचन क्षेत्र: ६ -
निर्वाचन क्षेत्र: ७ -
निर्वाचन क्षेत्र: ८ सन्तोष देउला
निर्वाचन क्षेत्र: ९ प्रजुल जोशी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
रणवीर क्षेत्री सिंह करण श्रेष्‍ठ
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ मनिषबहादुर श्रेष्ठ
निर्वाचन क्षेत्र: २ लक्ष्मण शाही
निर्वाचन क्षेत्र: ३ किरण शाही
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
राम शाही -
दिनेश खड्का प्रकाश खड्गी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ प्रकाश लामा
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ लक्ष्मी रसाइली
निर्वाचन क्षेत्र: २ धनकुमारी सुनार
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
राजन विश्वकर्मा -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ गोपाल नेपाली
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
जित बहादुर जिरेल -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ रुपक लामा
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
प्रेम कुमार श्रेष्ठ -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- नरेन्द्र गोसाइ
पंचराम चौधरी नगेन्द्र अग्रहरी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ सर्वेन्द्रनाथ शुक्ला निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ५ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
अनिल कुमार कुर्मी महेन्द्र गुप्‍ता
- -
सन्‍तोष कुमार पाण्‍डेय -
कन्हैया बनिया मोहन लाल यादव
- अबुल कैयस मु
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ रबीन्द्रनाथ मिश्र
निर्वाचन क्षेत्र: २ अकबाल अहमद शाह
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- अब्दुल रब शाह
रवि दत्त मिश्रा राम राज कुर्मी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ प्रतिमा बुढा मगर
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
दामोदर चौधरी राज कुमार विश्वकर्मा
- -
बासुदेव रेग्मी राजन डांगी
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ राम चरण चौधरी
निर्वाचन क्षेत्र: २ अव्दुल हन्नान जसगढ
निर्वाचन क्षेत्र: ३ हफिज पठान
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
राजेन्द्र कुमार विश्वकर्मा -
तसौवर खाँ कौसल कुमार मिश्र
इसरार अहमद खाँ राज किशोर मिश्र
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ अनिरुध्या आर्य
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- सुरेश कुमार शुक्ला
- दिलिप कुमार बैश्य
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ कमलेशकुमार चौधरी
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
निर्वाचन क्षेत्र: ५ दानबहादुर विश्‍‍वकर्मा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
कृष्ण बहादुर चौधरी -
- तेज प्रकाश वडायक
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ रामकिसन राना
निर्वाचन क्षेत्र: २ लोकराज भट्ट
निर्वाचन क्षेत्र: ३ अम्वा दत्त तिवारी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- बुझौना चौधरी थारु
जगन्नाथ के.सी. लक्ष्मी देवी डगौरा
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
Weather Update