राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
  • कूल उम्मेदवार १३४
  • जीत
  • अग्रता
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ ओमनाथ भण्डारी
निर्वाचन क्षेत्र: २ रुद्रप्रसाद गिरी
निर्वाचन क्षेत्र: ३ प्रकाश पाठक
निर्वाचन क्षेत्र: ४ शम्भुप्रसाद ढकाल
निर्वाचन क्षेत्र: ५ शुरेसकुमार पोखरेल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ प्रकाश सापकोटा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ दलप्रसाद लिङदेन
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ कमलबहादुर श्रेष्ठ
निर्वाचन क्षेत्र: २ ठगेन्द्रप्रसाद न्यौपाने
निर्वाचन क्षेत्र: ३ विकास उप्रेती
निर्वाचन क्षेत्र: ४ नेत्रप्रसाद सिवाकोटी
निर्वाचन क्षेत्र: ५ प्रमोदकुमार मण्डल
निर्वाचन क्षेत्र: ६ यादवकुमार प्रधान
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ गोमा तामाङ
निर्वाचन क्षेत्र: १ सरिन गुरुङ
निर्वाचन क्षेत्र: २ लाल बिक्रम थापा
निर्वाचन क्षेत्र: ३ कमल बाबु मैनाली
निर्वाचन क्षेत्र: ४ जिवनकुमार श्रेष्‍ठ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सनम छिरिङ शेर्पा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ भक्त नारायण श्रेष्ठ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ उध्दब अधिकारी
निर्वाचन क्षेत्र: २ अनिलकुमार श्रेष
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ शोभा कार्की
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ धर्मेन्द्रकुमार राय
निर्वाचन क्षेत्र: २ चनसेखरकुमार यादव
निर्वाचन क्षेत्र: ३ रंजित पंजियार
निर्वाचन क्षेत्र: ४ संजयकुमार यादव
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ खेमकुमारी भुर्तेल
निर्वाचन क्षेत्र: २ पवनकुमार झा
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ राम दुलार महतो
निर्वाचन क्षेत्र: २ जय करण महतो
निर्वाचन क्षेत्र: ३ पञ्चबहादुर सिङ्गतान
निर्वाचन क्षेत्र: ४ धिरज ठाकुर
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ निरंजनप्रसाद कुशवाहा
निर्वाचन क्षेत्र: २ बरुणकुमार झा
निर्वाचन क्षेत्र: ३ प्रमोदकुमार साह
निर्वाचन क्षेत्र: ४ मो. इरफान आलम
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ रामकुमार यादव
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ दिपककुमार साह
निर्वाचन क्षेत्र: ४ विमलकुमार तिवारी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ मिस्टर सुर्यदेव प्र कोईराला
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ नवीनप्रसाद चौरसिया
निर्वाचन क्षेत्र: ४ राजनारायण साह
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ गणेश धिमाल
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ सुरेन्द्र शर्मा
निर्वाचन क्षेत्र: ४ पवन चौधरी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ दिपराज पटेल
निर्वाचन क्षेत्र: ३ अशोक कडेल
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ पुकार बम
निर्वाचन क्षेत्र: १० प्रदिप विष्‍ट
निर्वाचन क्षेत्र: २ सोविता गौतम निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ३ दुर्गा बिक्रम थापा क्षेत्री
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
निर्वाचन क्षेत्र: ५ डा.प्रणय शम्शेर राणा
निर्वाचन क्षेत्र: ६ शिशिर खनाल निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ७ गणेश पराजुली निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ८ विराजभट्ट श्रेष्ठ निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ९ टेकबहादुर पोखरेल
निर्वाचन क्षेत्र: ९ टेक बहादुर बस्नेत
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सचिनकुमार घिमिरे
निर्वाचन क्षेत्र: २ बुद्ध रत्न महर्जन
निर्वाचन क्षेत्र: ३ तोसीमा कार्की निर्वाचित
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ साजन वि.क.
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ बसु नारायण श्रेष्‍ठ
निर्वाचन क्षेत्र: २ दिनेश हुमागाई
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ हिमेश पन्त
निर्वाचन क्षेत्र: २ वसु माया तामाङ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ प्रधुम्न महत क्षेत्री
निर्वाचन क्षेत्र: २ शुमन बिक्रम पाण्डे
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ दिनेश श्रेष्‍ठ
निर्वाचन क्षेत्र: २ माया गुरुङ्ग
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ मिननाथ देबकोटा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ समिक्षा श्रेष्ठ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ जगदीश खरेल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ मेनुका ठकुरी
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ टाकाराज थापा
निर्वाचन क्षेत्र: २ भरत पराजुली
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ हरि ढकाल निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: २ रबि लामिछाने निर्वाचित
निर्वाचन क्षेत्र: ३ जीता वराल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सुवर्ण रोकाहा
निर्वाचन क्षेत्र: २ कविन्द्र बुर्लाकोटी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ विकास सिग्देल
निर्वाचन क्षेत्र: २ बिजय जोशी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ बोधराज रेग्मी
निर्वाचन क्षेत्र: २ टिकराज गुरुङ्ग
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ धर्मराज के.सी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ राजु राई
निर्वाचन क्षेत्र: २ माधवप्रसाद कंडेल
निर्वाचन क्षेत्र: ३ योगराज पौडेल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ मुख्या गुरुङ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सुदेश गुरुङ
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ जालबहादुर पुर्जा पुन
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ खिमानन्द कँडेल
निर्वाचन क्षेत्र: २ तिला खत्री
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ हरीबहादुर खत्री क्षेत्री
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ राजन गौतम
निर्वाचन क्षेत्र: २ शालिक राम न्यौपाने
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ महेन्द्र सेन (ठकुरी)
निर्वाचन क्षेत्र: २ मदन लाल पौडेल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ सोमप्रसाद गैरे
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ नरेशबहादुर पछाई क्षेत्री
निर्वाचन क्षेत्र: २ गणेश पौडेल
निर्वाचन क्षेत्र: ३ जितबहादुर गुप्‍ता तेली
निर्वाचन क्षेत्र: ४ -
निर्वाचन क्षेत्र: ५ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
गणेश पौडेल -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ सन्‍जू सिंह विष्‍ट
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ दिपक बेल्वसे
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ हरीप्रसाद भुसाल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ दामोदर भण्डारी
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ देवराज पाठक
निर्वाचन क्षेत्र: २ बिशाल अधिकारी
निर्वाचन क्षेत्र: ३ कमल सुबेदी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ कृष्णप्रसाद पोख्रेल
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ आनन्द बाबु काफ्ले
निर्वाचन क्षेत्र: २ बिनोदकुमार अग्रहरी
निर्वाचन क्षेत्र: ३ देवेन्द्रनाथ शुक्ला
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ प्रवेश भुसाल
निर्वाचन क्षेत्र: २ ओम प्रकाश बसौला
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ पवनराज देवकोटा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ मोहम्मद हसरत अली
निर्वाचन क्षेत्र: २ टेकबहादुर चुनारा
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ ईन्द्रप्रसाद शर्मा
निर्वाचन क्षेत्र: २ बखतबहादुर भण्डारी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ राजबहादुर शाही
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ टंकप्रसाद जैशी(ढुंगाना)
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
निर्वाचन क्षेत्र: ३ -
निर्वाचन क्षेत्र: ४ गोविन्दप्रसाद भट्ट
निर्वाचन क्षेत्र: ५ इश्वरी विष्ट
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ केशव वलायर
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
निर्वाचन क्षेत्र: २ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ प्रेमराज जोशी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ देबराज जोशी
निर्वाचन क्षेत्र: २ झंकरराज जोशी
निर्वाचन क्षेत्र: ३ कृष्ण लुहार
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
- -
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ -
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
निर्वाचन क्षेत्र उम्मेदवार  
निर्वाचन क्षेत्र: १ रविन्द्र सिंह धामी
उम्मेदवार (क) उम्मेदवार (ख)
- -
Weather Update